Začínají prázdniny! :-)

29. června 2007 v 9:45 | Kelly |  News
Ahojky,
tak už je to tak. Dneska je poslední školní den a zítra, nebo už dneska?, nám začínají prázdniny:-)
Dva měsíce bez školy, jé, to bude prima:-))
Já jsem právě ukončila devítku a loučení bylo dost silný. Naše třídní začla brečet jako první a pak nám donesla dětský šampáňo, tak byla sranda :D Pak nastalo loučení a slzavé údolí :-( Šli jsme se rozloučit s učiteli a bylo to moc smutný:-((
Ale aby to nebylo jen takový smutný, tak všem svým návštěvníkům, kteří sem chodí pravidelně a i těm náhodným přeju, abyste si pořádně užili prázdniny, bavili se a měli se fajn, protože to už nikdy nebude stejný. Užívejte sluníčka, jestli nějaký bude:-/ , bavte se s přáteli, prostě prožijte prázdniny naplno!! :-)
Jinak už od úterý můžeme ve Walkerovi vidět už i rangery Gage a Sydney. Osobně mám tyhle díly radši, protože podle mě mají takový větší šmrnc a je to jiný :-)
Další novinka je, že od čtvrtka 12.7. začne Nova po skončení Hvězdné brány vysílat další můj oblíbený seriál - Lovci pokladů (Relic Hunter) v hlavní roli s Tiou Carrere jako Sydney a Christianem Anholtem coby Nigel. Sice jsem doufala, že by dali Buffy, ale mám tři řady na dvd, tak si netěžuju:-))
A ve středu 4.7. můžeme Tiu Carrere vidět ve filmu Cull Dobyvatel.
Vaše Kelly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí modrý design?

Je naprosto nádherný 50% (15)
Líbí se mi 36.7% (11)
Ujde 3.3% (1)
Nelíbí se mi 0% (0)
Hrůza 10% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.