Prosinec 2007

News 8

8. prosince 2007 v 18:54 | Kelly |  News
Ahojky,
tak se Vám po dlouhé době přináší novou newsku a s ní nový design blogu.:)
Jelikož se blíží Vánoce, vyrobila jsem vánoční design, který vystřídal Lovely vzhled se Sarah.. Však už bylo načase, byl tu od ... radši nepočítat:D. Zvolila jsem klasiku - bílo modrá a myslím, že jsem tím nic nezkazila;) Původně jsem chtěla použít fotky Sheree J. Wilson, ale když jsem viděla tyto fotky Nii Peeples, musela jsem prostě použít je:). Niu znáte z Walkera, kde hrála postavu Sydney Cook.
No, a protože je nový design, nesmí chybět ani nová ikonka pro news. Je docela jednoduchá, s iniciálami Nii. A samozřejmě také nové ikonky v rubrice Link me .
Tak doufám, že se Vám bude nový design líbit, protože jsem se hodně snažila.
Jinak už za sebou máme Mikuláše, doufám, že jste všichni byli hodní a čert nikoho neodnes´ s sebou :D Zítra nadejde druhá adventní neděle a na věnečku si zapálíme už druhou svíčku. Mám teď takovou dost vánoční náladu, protože na intru pořád vyrábíme věcičky na vánoční benefiční trh a peníze z prodeje všech těch košíčků, obrázků, polštářků půjdou na charitu, což je dobře. Navíc jsem minulý týden byla se spolužáky v dětském TYMY centru, kde jsme pomáhali s dětmi při programu " Vánoce na Valašsku a na Hané" Bylo to opravdu moc hezké. Dokonce jsem si s kámošem zazpívala koledy :D
Jinak ve škole pohoda, ale už se začínaj honit známky na pololetí, tak to bude zajímavý. Jsme ve středu psali pololetku z matiky, brr :( A jak říkám, na intru pořád něco děláme, takže slovo nuda teď znám akorát ze slovíku nebo od holek, co akorát choděj do Tropicu nebo na Házenou (místní nejoblíbenější bary, jsou totiž nejblíž škole:D ). Jsem ráda, že nám ředitel dal v lednu po vánočních prázdninách volno, tak se podívám na starou základku, teda ne že by mi chyběla.
O prázdnínách plánuju, že se tu objeví články, už mám "kostry" článků připravené, ale jen tak trošku. Budou se týkat převážně seriálu Walker. A doufám, že se konečě dostanu i k nějaké té grafice. O víkendech nemám čas, protože pilně sleduju Hvězdnou bránu nebo jsem s kámoškama.
Tak to je asi vše, co jsem chtěla napsat do osmé newsky. Mějte se.
Vaše Kelly