Červen 2008

News 22

30. června 2008 v 21:23 | Kelly |  News
Ahojte,
jen krátce, mám nový spřátelený blog, jehož majitelkou je Anya.
Blog se týká seriálu Buffy, jak jinak:-) Najdete tady toho spoustu o seriálu a krásnou grafiku, tak se běžte mrknout;)
Odkaz na blog: anynym.blog.cz
Kelly

Pomoc

28. června 2008 v 11:25 | Kelly
Lidičky, prosím vás pomoc,
zjistila jsem, že mám smazaný článek se spřátelenými blogy. Myslím, že už jsem většinu dala dohromady, ale nevím, zda jsou všichni.
Tak prosím, kdo jste spřátelení, nechte mi koment.
Díky.

News 21

28. června 2008 v 10:49 | Kelly |  News
Zdravím Vás, lidičky,
tak nám skončila škola a začaly prázdniny. Po pravdě řeknu, že už jsem se jich nemohla dočkat:D
Vysvěčení dopadlo nad mé očekávání, myslela jsem, že bude jedna dvojka, ale nakonec jsem dostala samé jedničky, takže podle mě úspěch.
Jinak jsem přežila sportovní kurz na vojenském újezdu Libavá, a co víc, dost se mi tam i líbilo. Sice všude samej voják a tank:D, ale jinak byla sranda a fakt dobrý. Navíc jsem si dala předsevzetí, že se od září začnu učit hrát na kytaru, za ty čtyři dny jsem se naučila dva akordy a písničku Já do lesa nepojedu:D:D Jeden den tam za námi dokonce přijela reportérka z Kroměřížského deníku a vyzkoušela si to, co jsme dělali my.
TADY si můžete přečíst článek z KD.
Tak a teď z jiného soudku:
Před nedávnem jsem se zúčastnila SONWallpaper na mém sb u Patty. Soutěž se týkala nejoblíbenější seriálové postavy. Já jsem zvolila Willow Rosenberg a získala jsem krásné 3. místo. Hlasování bylo anonymní, takže proto mě to těší ještě více.
Moc děkuji Patty za diplom:-) ↓
Zde se můžete podívat na můj soutěžní wall. ↓
Nu, tohle bude asi vše. Tak si užívejte prázdnin a mějte se krásně;)
Vaše Kelly

News 20

21. června 2008 v 15:15 | Kelly |  News
Ahojda,
mám nový spřátelený blog.
Jeho majitelkou je Lenka-Lenikk, je to blog povidky10.blog.cz.
Na tomto blogu najdete hlavně různé povídky, některé jsem už stihla přečíst a jsou vážně dobré.
Tady mám diplomek za spřátelení:
Moc děkuji nejen za diplomek, ale i za krásnou prezentaci mého blogu♥♥♥
odkaz na blog → povidky10.blog.cz
Vaše Kelly

News 19

20. června 2008 v 20:55 | Kelly |  News
Ahojky,
tak tady opět máme nový design blogu. Sun.Joy.Life.Summer.
Já vím, jsem hrozná, furt je měním, ale jak mě políbí múza tvořivosti, nevím, kdy skončit.
Tentokrát je design opět se Sarah, žádné překvapení. Ale překvapující možná bude počer barev, které jsem použila, protože většinou míchám dvě, max tři barvy, nebo si hraji s odstíny určité barvy. Teď je tu barviček celkem dost : oranžová, zelenkavá, červená, černá a bílá. Myslím ale, že k sobě ladí a tvoří úžasnou souhru.
Lay je pojat jako počátek léta, proto ten název - Sun.Joy.Life.Summer. Přijde mi výstižný. Také jsem se zaměřila na brushe v podobě puntíků a kytiček, patří k létu. Teda aspoň kytky určitě:D
Když jsem přemýšlela, jaký text zvolím do záhlaví, hned mě díky těm veselým barvám napadl můj oblíbený citát: What is the meaning of life? To be happy and useful. Pro neangličtináře: Co je smyslem života? Být šťastný a užitečný. A pod černobílou fotkou Sarah je pro vás vzkaz: Enjoy summer. The summer is the best part of year.
Také jsem pro tento vzhled vyrobila dvě ikonky k news, měly by ladit s ikonkami link me, vždy dvě a dvě. Ikonky pro Link me v klasických rozměrech 100×35 a 100×50.
Ještě k minulému vzhledu. Byl tady od 18.5. Design s Davidem se mi moc líbil, ale tam spíše dominovaly různé efekty, než sám David. A přece jen, už je to léto a do něj studené odstíny nepatří. Výsledky ankety ↓

Je nádherný.75 % (6 hlasy)75 %6 hlasy
Je hezký.13 % (1 hlas)13 %1 hlas
Jde to.0 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
Nelíbí se mi.13 % (1 hlas)13 %1 hlas

Doufám, že se vám tento vzhled bude líbit a pokaždé, když přijdete na tuto stránku, zlepší se vám nálada.
Vaše Kelly♥♥

News 18

15. června 2008 v 0:02 | Kelly |  News
Ahojte,
tak už jsem se vrátila z cesty po Evropě. Mám tolik skvělých zážitků a nových přátel. Nejkrásnější bylo město Lucemburk a pak Belgie. Ty jejich wafle, bože:D Také mě uchvátil Frankfurt nad Mohanem. Takže když budete mít cestu, určitě se tam podívejte;)
K této newsce vlastně nemám v podstatě žádnou novinku, prostě se mi jen chtělo něco napsat, tak ještě uvidíme, co z toho vzejde:D
Jinak jsem roztřídila wallpapery a upravila články s wally, některé zlobily a přidala jsem článek pro wally s postavami, abych to neměla všechno dohromady.
Také chci poděkovat Buffykovi, která mi poslala písničky z Jamesova cd Like a waterfall, moc děkuji ♥♥ Souhlasím, že Looking at you je božská, moc se mi líbí i Up on me a Like a waterfall:-)
Vůbec jsem nevěděla, kterou vybrat ikonku, protože se mi líbily všechny. (Ikča je z jamesmarsterslive.com)
Tak se mějte, přežijte poslední dva týdny do prázdnin a užívejte si. ;)
Vaše Kelly

BtVS wallpapers postavy

14. června 2008 v 23:50 | Kelly |  Wallpapers
Tady naleznete wallpapery s postavami z Buffy

News 17

2. června 2008 v 8:55 | Kelly |  News
Ahojte,
k této newsce mám akorát wall s Buffy, je to spíše takový profil postavy. Vytvářela jsem ho už asi skoro před třemi týdny, ale furt nějak není čas ho sem dát:D
Chci udělat i další wally tímhle stylem, zatím mám rozdělaný wall s Angelem, časem přijdou na řadu i další postavy ( neboj Dawnie, na Spika jsem nezapomněla:D)
Sarah profile ↓
Doufám, že se Vám wall bude líbit.
Jinak bych se s Vámi chtěla rozloučit, protože večer odjíždím do Belgie a vrátím se až v sobotu. A vůbec nevím, jestli budu mít zapojenej počítač, protože nám mají dělat okna, doufám, že ho taťka stihne zprovoznit, protože bych jinak nemohla navštívit své spřáteláčky, už takhle je navštěvuji jen o víkendech. Ale až budou prázdniny, bude to lepší;)
Tak se tu mějte.
Pa, Vaše Kelly ♥